Eger mellett tevékenykedő középvállalathoz diszpécser munkatársat keresünk

PLATT 2003 Kft.

Diszpécser

Munkavégzés helye: Eger

2021. 02. 05. 15:31

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.

Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként lemezalkatrészek, gépburkolatok és kazántestek gyártásával foglalkozunk, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Vevőink kompromisszumok nélküli kiszolgálása érdekében csapatunkat egy motivált diszpécser kollégával szeretnénk bővíteni.

Feladatok:

  • Gyártáskísérő lapok nyomtatása/kezelése
  • Anyagok biztosítása a termeléshez vállalatirányítási rendszerben, nyomon követése
  • Gyártási műveletek lejelentésének segítése
  • Kapcsolattartás a kiszolgáló üzemekkel
  • Gyártási rendelések kezelése
  • Gyors, pontos információáramlás biztosítása
  • Zavartalan anyagáramlás biztosítása az üzemekben, vállalatirányítási rendszerben az anyagmozgás naprakész kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Önállóság, precizitás
  • Határozottság, jó kommunikációs készség, dinamizmus
  • Számítógépes ismeretek felhasználói szinten

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Fémipari területen, gyártásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Stabilitás
  • Jó munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.