Pénzügyi-számviteli csoportvezető állás Egerben

A Heves Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet pályázatot hirdet Pénzügyi-számviteli csoportvezető beosztás betöltésére, határozatlan időre, teljes munkaidőben, rendvédelmi igazgatási szolgálati jogviszonyba.

Feladatok

  • az intézet pénzügyi, letétkezelői tevékenységét, feladat ellátási rendjét, munkafolyamatok rendszerét megszervezni,
  • a pénzügyi, letétkezelői feladatellátással kapcsolatos vezetői döntéseket előkészíteni és végrehajtani,
  • irányítani, koordinálni és ellenőrizni az intézet számviteli és pénzügyi műveleteit, letétkezelői tevékenységét
  • az intézet működtetésével, üzemeltetésével kapcsolatos, valamint vagyongazdálkodása körében a beruházással, a vagyon használatával, hasznosításával, védelmével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • középirányító szervvel kooperatív szakmai kapcsolatot tartani,
  • szakmailag irányítani, koordinálni:
    • az éves költségvetés összeállítását,
    • az éves beszámoló, negyedéves mérlegjelentések, időközi költségvetési jelentés elkészítését,
    • NAV, MÁK ügyintézéssel kapcsolatos feladatellátást,
  • folyamatosan kontrollálni az irányítása alá tartozó csoport jogszabályoknak, belső szabályozóknak megfelelő működését, a feladatok végrehajtását.

Elvárások

  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés követelményeinek való megfelelés,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • vagyonnyilatkozat–tételi kötelezettség vállalása,
  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség,
  • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált, államháztartási szak)
  • rendvédelmi vagy költségvetési, pénzügy-számviteli, területen - legalább 1-3 év - szakmai gyakorlat,
  • egészségügyi, alkalmasság,

Előnyök

  • rendészeti szakképzettség (rendészeti szakvizsga)
  • ForrasDotNet Rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • költségvetési intézetben szerzett pénzügyi-számviteli, letétkezelői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria, utazási költségtérítés, egyéb szociális támogatások.
  • Kiszámítható munkaidő, biztos munkahely.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető