Minőségmérnök pozícióba kollégát keresünk Egerben

Az Emerson Automation Solutions részeként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Minőségmérnök

Rád váró feladatok:

  • A vevői reklamációk dokumentálása, kivizsgálása a garanciális laborban. Gyökérok elemzés.
  • 8D probléma megoldó módszer használata, 8D team irányítása, javító intézkedések nyomon követése, 8D határidők betartása.
  • Intenzív együttműködés a társosztályokkal és a társvállalatokkal. Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői kapcsolattartókkal.

Munkád során komplex technikai és innovatív megoldással találkozhatsz, ezáltal fejlesztve műszaki rálátásod.

A kivizsgálások során lehetőséged van a külső laboratóriumokkal, egyetemekkel együttműködni.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Vevőközpontúság, fejlett minőségtudat;
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete;
  • Problémamegoldó készség, komplex gondolkodásmód;
  • Magabiztos, határozott fellépés.

Előny:

  • Német nyelv középfokú ismerete;
  • Minőségirányítási területen, autóipari cégnél szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK LEENDŐ MUNKATÁRSAINK SZÁMÁRA:

  • Biztos munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok

A Fényképes önéletrajzokat postai úton is várjuk. A cím bejelentkezés után tekinthető meg.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános