Mechanikus és/vagy villamos karbantartó kollégát keresünk Mezőkövesden

Kovács Kft.
Mezőkövesd
2021. 03. 18.

A Kovács Kft 1993-tól működő családi vállalkozás. Megalakulásunk óta a fejlődésre és a stabil vállalalti háttér kialakítására törekszünk.

Autóipari beszállítóként fő tevékenységeink a kovácsolás, forgácsolás, fémmegmunkálás.

Célunk a folyamatos fejlődés. Jelenleg több, mint 400 kollégával dolgozunk együtt.

A karbantartó csapatunk bővítéséhez mechanikus és/vagy villamos karbantartó kollégákat keresünk.

Feladatok

  • Ütemezett karbantartási munkafolyamatok elvégzése
  • Szükséges alkatrész igény megadása
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Hibaelhárítás a legrövidebb idő alatt
  • Szerszámok, gépek rendben- és karbantartása
  • Javaslattételt tesz a műszaki problémák megoldására
  • Aktívan részt vesz a csapat munkájában, a kapcsolódó területek dolgozóival tartja a kapcsolatot

Elvárások

  • TMK és/vagy villamossági és/vagy mechanikai és/vagy gépszerelő, és/vagy műszerész végzettség
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, szorgalom, alaposság
  • Jó kézügyesség
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Megfelelő fizikai állapot a feladatok ellátásához

  • Karbantartási területen szerzett több éves tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • biztos munkahelyi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató környezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • törvényi előírásoktól magasabb műszakpótlékok (délutános és éjszakás pótlék)
  • munkába járás térítése 15 Ft/km díjjal

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott