Készülék tervező munkakörbe kollégát keresünk Egerbe

Grif Tools Kft.

Gépészmérnök

Munkavégzés helye: Eger

2021. 05. 18. 14:22

Cégünk Európa piacvezető ipari elektronikai célszerszám gyártó vállalkozása. Több mint 14 éve látunk el ipari elektronikai gyártó cégeket.

Büszkék vagyunk arra, hogy termékeinkkel olyan prémium autómárkák alkatrészeit gyártják, mint a Tesla, a Volvo, a BMW vagy a Daimler.

A feladat ellátása idegen nyelvismeretet nem igényel!

Feladatok

  • Egyedi elektronikai ipari célszerszámok tervezése
  • A tervező munkához szükséges számítások elvégzése
  • Alkatrészek, összeállítások tervezése 3D-ben
  • Együttműködés az előkészítési és gyártási folyamat többi résztvevőivel
  • Gyártási dokumentációk ellenőrzése, kiegészítése
  • Prototípus ellenőrzése

Elvárások

  • Meglévő vagy folyamatban lévő gépészmérnöki/mérnöki tanulmányok (esetleg technikusi végzettség)
  • CAD – CAM alapismeretek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Gyakorlatias, műszaki szemléletmód
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Eger vagy Eger környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati hátteret
  • A teljes mértékben bejelentett béren felül, béren kívüli juttatásokat
  • Kulturált, európai munkakörnyezetet
  • Előre tervezhető szabadságokat
  • Hétköznapi munkavégzést
  • Bejárás támogatást
  • Szakmai és képességfejlesztő oktatásokat
  • Fejlődési lehetőséget, izgalmakkal teli munkakört
  • Hosszú távú, biztos munkahelyet, kiszámítható jövőt
  • Klassz csapatot, jó hangulatot

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!