Műszaki gyártáselőkészítő kollégát keresünk Eger és környékén

Sanube Kft.
Eger
2021. 01. 25.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG – Műszaki Gyártáselőkészítő

A cégünk. Osztrák tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami mezőgazdasági gépekhez és utánfutókhoz gyárt kábelkötegeket és világítótesteket. Piacvezető a mezőgazdasági gépek LED-Technológiás megvilágításának területén. Műszaki Gyártáselőkészítő kollégát keresünk – akár azonnali kezdéssel.

Elvárásaink:

  • Angol vagy Német nyelvtudás
  • Középfokú végzettség műszaki végzettség (3 év hasonló területen szerzett tapasztalat esetén nem elvárás)

Előny:

  • Szakirányú végzettség (villamosság, elektronika)
  • Autosketch vagy Solidworks ismeret

Feladatok:

  • Termékek anyagjegyzékének aktualizálása, javítása
  • Gyártási rajzok kiegészítése, javítása, nyomonkövetése
  • Termelés támogatása, szerelési és gyártási instrukciók fordítása
  • Mintatermékek nyomonkövetése
  • Új gyártási technológiák bevezetésének támogatása
  • Kapcsolattartás az anyacég műszaki kollégáival
  • A termékek dokumentáció szerinti ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiszámítható, hosszútávú munkahely
  • Negyedéves Prémiumrendszer
  • Cégesrendezvények
  • Barátságos, családias légkör

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet. Továbbá szeretnél egy barátságos családias légkörben dolgozni, akkor jelentkezz bátran.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és/vagy érdeklődj telefonon  munkaidőben: 8-16 óra között

(A telefonszám bejeelntkezés után látható.)

Sanube Kft.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános