Karbantartó- Szervizes munkakörben álláslehetőség Egerben

EnAirgy Compress Kft.

Karbantartó

Munkavégzés helye: Eger

2021. 01. 14. 12:54

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő gépkereskedelemmel és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatásnyújtással foglalkozó cégnél Karbantartó- Szervizes munkakörben dolgozni?

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (autószerelő, gépszerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs és csapat készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Feladatok:

  • sűrített levegő berendezések telepítése, beüzemelése, karbantartása, és az esetlegesen felmerülő géphibák feltárása és javítása
  • javítása külső helyszíneken szerviz gépkocsi használatával
  • megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • sűrített levegő hálózatok kivitelezése
  • gépállapot felmérés
  • tartalék alkatrész gazdálkodás
  • garanciális ügyintézés
  • fontossági sorrend alapján karbantartási munka szervezése

Amit kínálunk számodra:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés, tapasztalatszerzés
  • hosszú távra tervezhető biztos munkahely
  • jó munkahelyi légkör

Az új munkatársak beilleszkedésére és betanítására nagy figyelmet szentelünk.

A munkavégzés helye Egerben a Homok utcában található telephely valamint kiskereskedelmi bolt.

A munkaidő Hétfőtől - Péntekig 8-16-ig tart.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet és szívesen lennél cégünk további dinamikus fejlődésének aktív részese, kérjünk, hogy küld el önéletrajzodat.