Gép és épület karbantartói munkakörben álláslehetőség egri munkahelyen

KOVÁCS - SZER Kft.
Eger
2021. 01. 28.

Gép és épület karbantartói munkakör betöltéséhez keresünk munkatársakat háromműszakos munkarendbe, egri munkahelyre gépek és épület karbantartási feladatok elvégzésére.

Gépkarbantartói csoportvezetőt karbantartási munkák koordinálására, raktárkészlet figyelésére, kétműszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Gépek karbantatása, javítása
  • Üzemvitel biztosítás
  • Egyéb kiszolgáló berendezések karbantartása, javítása
  • Gépek telepítése
  • Épületfelügyelet üzemeltetése, karbantartása

Elvárások

  • Műszerész, Villanyszerelő, Géplakatos, Csőszerelő szakmunkás vagy magasabb iskolai végzetség

Előnyök

  • Karbantartói gyakorlat, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, utiköltség térítés, előrelépési és szakmai fejlődési lehetősége.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető