Lejárt hirdetés

Palackozó, címkéző feladatok ellátására munkatársat keresünk a Thummerer Pincénél

Thummerer Vilmos Egyéni vállalkozó

Betanított munka

Munkavégzés helye: Noszvaj

1970. 01. 01. 01:00

Thummerer Pincészet termelés területén munkatársat keres a következő feladatokra::

  • Palackozó, címkéző

Jelentkezni itt, pincészet telefonszámán, vagy személyesen a Thummerer Pincénél van lehetőség.

Betanítást követően az alábbi feladatok elvégzésére lesz szükség.

Feladatok

  • Üzemi gépek kezelése
  • Borok palackozása
  • Palackozott borok címkével történő ellátása
  • Munkaterület és gazdasági terület tisztán tartása, takarítása
  • Áru mozgatás pincében és raktárban

Elvárások

  • Csapatban történő munkavégzésre alkalmasság
  • Rugalmas munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Borászat/pincészetmél szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Modern környezet
  • Jó hangulatú légkör