Emelőgépkezelői képesítéssel és C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk

MARSHALL Ablakgyár Kft.

Gépkocsivezető

Munkavégzés helye: Eger

2021. 01. 11. 15:38

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon. Automata gépsorainkon gyártott minőségi termékeink országon túlnyúlóan is keresettek a márkanévnek köszönhetően. A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült.

A MARSHALL Ablakgyár Kft. a növekvő létszámához és feladataihoz teljes munkaidőben C+E kategóriás jogosítvánnyal és emelőgépkezelői képesítéssel rendelkező kollégát keres azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: EGER

Feladatok

  • kizárólag belföldi munkavégzés a Kft. saját tulajdonában álló gépjárműparkkal illetve emelőgépekkel.
  • saját termékek szállítása, emelőgépekkel történő mozgatása

Elvárások

  • emelőgépkezelői OKJ 3258202 bizonyítvány
  • C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • digitális sofőrkártya

Előnyök

  • Magas színvonalú körülmények
  • Stabil, tervezhető munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat