Álláslehetőség udvaros munkakörben Egerben

PLATT 2003 Kft.

Udvaros

Munkavégzés helye: Eger

2021. 01. 08. 13:11

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: udvaros

Azonnali kezdéssel megbízható, dolgos, munkájára igényes udvarost keresünk
több üzemből álló telephelyünkre, egyszerűsített foglalkoztatás keretében, napi 8 órában (munkaidő 6:00 – 14:00 óráig). Főként Felsőtárkány / Berva lakótelep / Felnémet környékéről várjuk a jelentkezést.

A beosztás megbeszélés szerint, rugalmasan történik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános