Élhajlító gépkezelő munkakörben álláslehetőség Egerben

PLATT 2003 Kft.

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Eger

2021. 01. 08. 13:11

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.

Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként lemezalkatrészek, gépburkolatok és kazántestek gyártásával foglalkozunk, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Vevőink kompromisszumok nélküli kiszolgálása érdekében csapatunkat motivált élhajlító gépkezelő kollégákkal szeretnénk bővíteni.

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • CNC/NC vezérlésű élhajlító gépen hajlítási feladatok elvégzése:
  • gépen történő átállások, beállítások elvégzése
  • önálló szerszámkiválasztás
  • kész munkadarabok levétele
  • Gép alapszintű karbantartása
  • Munkavégzésének minőségellenőrzése
  • Sablonok kezelése, áttekinthető tárolása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Tolómérővel és szögmérővel történő pontos mérési ismeretek
  • Műszaki rajzolvasási készség, térlátás
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Szakirányú, fémipari végzettség (pl. gép/karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.)
  • CNC/NC vezérlésű gépek ismerete
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Stabilitás