Ingatlanértékesítő munka Eger és vonzáskörzetében

Mátra House Kft.
Eger
Nettó 300 000 Ft - 600 000 Ft / hónap
2020. 12. 07.

Ingatlanértékesítő munka Eger és vonzáskörzetében.

Téged keresünk, ha:

  • Szívesen foglalkozol emberekkel
  • Hiszel önmagadban, és nem éred be átlagfizetéssel
  • Szabadon osztanád be a saját idődet
  • Önállóan tudsz és akarsz dolgozni
  • Folyamatosan teszel céljaid megvalósításáért
  • Pozitív, optimista, vidám személyiséggel rendelkezel
  • Fontos számodra, hogy támogató, szakmailag felkészült csapatban dolgozz

Legyél részese sikereinknek, csatlakozz irodánkhoz!

Feladatok

Amivel foglalkozol, ha nálunk dolgozol majd:

  • Eladó (új és használt) ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok és ügyletek sikeres zárása, menedzselése
  • Értékesítési folyamatok pontos és időbeni adminisztrálása

Elvárások

Elvárásaink veled szemben:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő munkabírás, ambiciózus gondolkodás
  • Intenzív csapatmunka
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Saját gépjármű

Előnyök

  • Ingatlanközvetítői, értékesítői gyakorlat
  • Ingatlanközvetítő szakmai vizsga (OKJ)
  • Nyelvtudás
  • Meglevő vállalkozói (Egyéni vállalkozó, Kft;) státusz

Amit kínálunk

Mit nyújtunk mi cserébe?

  • Kiemelkedően magas jövedelem, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
  • Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség
  • Mentor program – napi szakmai gyakorlati támogatás
  • Rendszeres továbbképzések
  • Országos hálózati (irodai) háttértechnikai és értékesítési-támogató rendszer használata
  • Modern irodai infrastruktúra, stabil vállalati háttér
  • Rugalmasan alakítható munkaidő
  • Kedvezményes OKJ vizsga lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános