Gyártás, termelés

Egri Telephelyű Kft. Controller munkatársat keres

Munkavégzés helye: Eger
2020. 11. 13. 11:26

Egri Telephelyű Élelmiszeripari Kft ,azonnali kezdéssel, termelési controllert keres, hosszú távra egy műszakban.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • A pozícióban kiemelten fontos, hogy önnálóan képes legyen dolgozni , jól kommunikáljon, és együttműködjön a különféle társterületek vezetőivel.
  • Az új ötleteket is szívesen fogadjuk, ami a Cég eredményességét javítaná.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, mely preferáltan gyártókörnyezetből érkezne.
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás mind írásban és szóban egyaránt.
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Egri lakhely
  • Vezetői tapasztalatok
  • Csapat orientáltság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat
  • Bejárási , utazási támogatás
  • Olyan karrierlehetőséget kínálunk, ahol megismerheti egy nagy Cég termelését, pénzügyi folyamatait.
  • Bérezés megegyezés szerint.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése