Lejárt hirdetés

Egri Telephelyű Kft. technológus munkatársat keres

Rádi Pékség Sütőipari Kft.

Élelmiszer,-feldolgozóipar

Munkavégzés helye: Eger

1970. 01. 01. 01:00

20 éve működő, egri élelmiszeripari Kft. technológust munkatársat keres.

Feladatok

  • Dokumentációkezelés az új termék bevezetési protokoll szerint
  • Anyagnormaszámítás, gyártási lap készítés, gyártmánylap készítés, allergén listába helyezés, címkeszöveg készítés, ellenőrzőlistákba helyezés.
  • A cég által előállított termékek termelési folyamatainak és szolgáltatásainak szakmai támogatása.
  • Élelmiszerbiztonsági rendszerek (HACCP, IFS) működési feltételeinek biztosítása, dokumentációinak vezetése, ellenőrzése.
  • Esetenként minőségügyi, higiéniai, élelmiszerbiztonsági oktatások képzések szervezése, tervezése, lebonyolítása.
  • Statisztikai elemzések készítése, értékelése, közzététele.

Elvárások

  • középfokú- vagy szakirányú technikusi végzettség
  • magabiztos számítógép ismeret, felhasználói szinten
  • nagyfokú precizitás
  • Bér: megegyezés szerint

Előnyök

  • angol vagy német nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett szerződéses munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • jó csapat
  • utazási támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!