Gyártás, termelés

Egri Telephelyű Kft. technológus munkatársat keres

Munkavégzés helye: Eger
2020. 11. 12. 13:13

20 éve működő, egri élelmiszeripari Kft. technológust, gyártásszervező munkatársat keres.

Feladatok:

  • Dokumentációkezelés az új termék bevezetési protokoll szerint
  • Anyagnormaszámítás, gyártási lap készítés, gyártmánylap készítés, allergén listába helyezés, címkeszöveg készítés, ellenőrzőlistákba helyezés.
  • A cég által előállított termékek termelési folyamatainak és szolgáltatásainak szakmai támogatása.
  • Élelmiszerbiztonsági rendszerek (HACCP, IFS) működési feltételeinek biztosítása, dokumentációinak vezetése, ellenőrzése.
  • Esetenként minőségügyi, higiéniai, élelmiszerbiztonsági oktatások képzések szervezése, tervezése, lebonyolítása.
  • Statisztikai elemzések készítése, értékelése, közzététele.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki- vagy szakirányú technikusi végzettség
  • magabiztos számítógép ismeret, felhasználói szinten
  • nagyfokú precizitás
  • Bér: megegyezés szerint

Előnyök:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bejelentett szerződéses munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • jó csapat
  • utazási támogatás

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése