Szakmunka

Elektromos szerelő, szervizes munkatársat keresünk csaptunk bővítéséhez

Munkavégzés helye: Eger
2020. 11. 04. 15:24

A schoen + sandt Hungary Kft. (3300 Eger, Kistályai út 6.)
a megnövekedett feladatai ellátására  elektromos szerelő, szervizes munkatársat keres

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és pár sor bemutatkozással várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Csak a pozitív elbírálású jelentkezésekre tudunk reagálni.

Feladatok:

  • kapcsolási rajzok alapján elektromos szekrények szerelése
  • erősáramú berendezések szerelése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • 2-3 éves gyakorlat
  • a szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete

Előnyök:

  •  angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend
  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint + cafetéria juttatás
  • 15 Ft /km üzemanyag támogatás vagy távolsági bérlet 86 % támogatása, ill. helyi bérlet 100%-os támogatása
  • Beiskolázási támogatás
  • Baleset – és betegbiztosítás
  • Ingyenes munkaruha és annak tisztítása
  • Dolgozók továbbtanulási támogatása
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkahely
  • Céges Családi nap
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése