Gyártás, termelés

Minőségirányítási technikus állás Egerben

Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 320000 - 360000 / hónap
2020. 11. 04. 14:08

TOBROCO MACHINERY Kft

Az I. Vilmos Király díjjal kitüntetett holland TOBROCO-GIANT vállalat keresett munkagépeivel a világ számos országában van jelen és intenzíven növekszik. A 2013-ban Egerben alapított leányvállalata hegesztett részegységeket gyárt, fest, szerel. Ide várjuk leendő kollégánkat a következő pozícióba:

Minőségirányítási technikus

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • a Minőségirányítási osztály tagjaként közreműködik a vállalat minőségirányítási rendszerének ISO 9001 szabvány szerinti fejlesztésében
  • felügyeli és támogatja a külső és belső gyártási, beszerzési folyamatokat a kívánt minőség elérése érdekében, utasításokat készít
  • támogatja az új termékek bevezetését, a gyártóeszközök, sablonok minősítését
  • bejövő áru ellenőrzést végez, közreműködik a szállítók értékelésében és fejlesztésében
  • a mérőeszközöket nyilvántartja, megfelelőségüket vizsgálja
  • részt vesz a minőségügyi problémák megelőzését és felszámolását célzó eljárásokban, adatgyűjtésben, elemzésben, tervezésben, dokumentálásban

Elvárások:

  • vasas szakmában, hegesztéstechnológiában, szerelésben szerzett minőségügyi munkatapasztalat
  • az alapvető minőségügyi elemzési és problémamegoldási technikák ismerete (halszálka-diagram, 5 miért, 8D, FMEA, statisztikai módszerek)
  • informatikai jártasság, színvonalas excel használat
  • határozottság és hatékonyság, csapatszellem, jó időbeosztás, dinamikusság, rugalmasság, következetesség, önálló munkavégzés
  • előny az ISO 9001 belső auditori bizonyítvány vagy ISO 9001 tanúsítvánnyal rendelkező cégnél szerzett tapasztalat, angol nyelvű kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Színvonalas alap- és mozgóbér
  • 13. havi bér
  • cafeteria
  • bejárás-támogatás
  • képzések
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése