Fizikai, segéd, betanított munka

Mechanikus karbantartó munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Eger
2020. 10. 30. 08:20

Egri Telephelyű Kft, azonnali kezdéssel keres, munkájára igényes, karbantartó munkatársakat teljes munkaidős beosztással.

Bér megegyezés szerint.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Nem várt meghibásodások azonnali és szakszerű ellátása
  • Karbantartási dokumentáció naprakész vezetése
  • Együttműködés külső szakmai partnerekkel
  • Új gépek üzembe helyezésében való részvétel
  • Gépek állapotának folyamatos felügyelete hibák elemzése, javaslattétel megelőző intézkedésekre.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (gépész/géplakatos)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Önnálló, precíz munkavégzés,
  • Rugalmasság
  • Felelősségtudat

Előnyök:

  • Plc vezérlés és kisfeszéltségű villamos rendszerek ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkahely.
  • Bejelentett munkaviszony.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése