Gyártás, termelés

Precíziós célszerszám összeszerelő állás Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2020. 10. 20. 11:46

Cégünk Európa piacvezető ipari elektronikai célszerszám gyártó vállalkozása.

Több mint 10 éve látunk el, ipari elektronikai gyártó cégeket. Büszkék vagyunk arra, hogy termékeinkkel olyan prémium autómárkák alkatrészeit gyártják, mint a Tesla, a Volvo, a BMW vagy a Daimler.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, csatlakozzon csapatunkhoz Szerelőként!

Feladatok:

  • Egyedi gyártású precíziós célszerszám önálló összeszerelése
  • Kis darabszámú megrendelések teljesítése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi vagy szakmunkás bizonyítvány)
  • Nagyfokú precizitás,minőségi, pontos munkavégzés
  • Éles látás
  • Tanulási képesség
  • Lojalitás
  • Megbízhatóság
  • Eger vagy Eger környéki lakhely

Előnyök:

  • Műszaki érzék és érdeklődés
  • Iparban szerzett szakmai tapasztalat: összeszerelői vagy szerelői, stb.

Amit kínálunk:

  • Korrekt juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Perspektíva
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Innovatív termékek
  • Fejlődési lehetőség
  • Emberi hozzáállás

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése