Precíziós célszerszám összeszerelő állás Egerben

Grif Tools Kft.

Operátor

Munkavégzés helye: Eger

2021. 03. 30. 13:49

Cégünk Európa piacvezető ipari elektronikai célszerszám gyártó vállalkozása.

Több mint 10 éve látunk el, ipari elektronikai gyártó cégeket. Büszkék vagyunk arra, hogy termékeinkkel olyan prémium autómárkák alkatrészeit gyártják, mint a Tesla, a Volvo, a BMW vagy a Daimler.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, csatlakozzon csapatunkhoz Szerelőként!

Feladatok

  • Egyedi gyártású precíziós célszerszám önálló összeszerelése.
  • Kis darabszámú megrendelések teljesítése.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi vagy szakmunkás bizonyítvány),
  • Nagyfokú precizitás,minőségi, pontos munkavégzés,
  • Éles látás,
  • Tanulási képesség,
  • Lojalitás,
  • Megbízhatóság,
  • Eger vagy Eger környéki lakhely,

Előnyök

  • Műszaki érzék és érdeklődés
  • Iparban szerzett szakmai tapasztalat: összeszerelői vagy szerelői, stb.

Amit kínálunk

  • Korrekt juttatási csomag,
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Perspektíva,
  • Kellemes, modern munkakörnyezet,
  • Innovatív termékek,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Emberi hozzáállás,

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!