Kereskedelem, értékesítés

Papír- írószer üzlet értékesítő munkatársat keres Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2020. 10. 16. 10:12

Egerben lévő üzletünk bővítéséhez, fejlesztéséhez, motivált értékesítő munkatársat keresünk!

Fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelölésével, a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • Rendelések, raktárkészlet kezelése
  • Áruátvétel, árufeltöltés
  • Árajánlatok készítése
  • Vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • Pénz és pénztárgép kezelése
  • Számítógépes számlázóprogram kezelése
  • Üzlet, raktár rendben és tisztán tartása

Elvárások:

  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Udvarias vevőcentrikus hozzáállás

Előnyök:

  • Informatikai ismeretek
  • Papír- írószer boltban szerzett gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Főállású bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem + túlóra + cafeteria
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése