Fizikai, segéd, betanított munka

Sütőipari kisegítő kollégákat keresünk egri munkavégzésre

Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 161000 - 240000 / hónap
2020. 10. 07. 09:10

Azonnali kezdéssel keresünk egri Pékségünkbe, sütőipari kisegítőket három műszakos munkarendben.

Érd.: 0670/ 394 85 62

Feladatok:

  • Kalácsfonás, kenyér leszedés, egyéb sütőipari kisegítői munkák.

Elvárások:

  • Jó kézügyesség, csapatban való együttműködés, precíz, gyors munkavégzés.

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Jó csapat, versenyképes jövedelem, hosszútávú munkalehetőség!
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése