Pénzügy, számvitel, kontrolling

Gyártó üzemünkbe kontroller kollégát keresünk Egerbe

Munkavégzés helye: Eger
2020. 10. 05. 10:11

2010 óta folyamatosan növekvő, kiváló minőségű pékárut gyártó üzemünk a cégvezetés közvetlen irányítása alá tartozó kontrollert keres.

A munkakör célja: a cégvezetés döntéseinek támogatása a céget érintő stratégiai kérdéseket illetően

Feladatok:

  • pénzügyi elemzések, kimutatások és adatszolgáltatások készítése
  • az időszakos kimutatások elemzése hosszútávon
  • a cég részegységei közötti információáramlás fejlesztése
  • SWAT analízis és a cselekvési terv megvalósítására vonatkozó ajánlások

Elvárások:

  • magas szintű közgazdasági, számviteli és szervezési ismeretek
  • magas szintű MS Excel ismeret
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás
  • precíz munkavégzés

Előnyök:

  • élelmiszeriparban vagy egyéb gyártásban szerzett tapasztalat
  • könyvelésben szerzett tapasztalat
  • pályázatok lebonyolításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Az új kolléga munkájához korszerű infrastruktúrát és munkakörnyezetet kínálunk, kiváló fejlődési lehetőséget ajánlunk egy támogató csapat részeként, valamint versenyképes bért biztosítunk.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése