Művészet, kultúra

Grafikai előkészítő, marketinges kollégát keresünk Egerben

Marketinganyagok és eszközök gyártásvezetése, kiadványtervezés, grafikai előkészítés. Offline/online felületre tervezés és kivitelezés - kiadványok, reklámanyagok tervezése. Webes és social media felületek gondozása, adminisztratív, ügyintézési és ad hoc feladatok. Rendezvények teljes sajtó- és marketingkommunikációja - marketingkampányok lebonyolítása a tervezéstől az utógondozásig.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

  • A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók előértékelését követően a kiválasztottak személyes meghallgatására kerül sor, kizárólag őket értesítjük e-mailben.

A pályázatok benyújtásához szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok
  • Erkölcsi bizonyítvány

Jelentkezési határidő: 2020. október 31.

Feladatok:

  • Marketinganyagok és eszközök gyártásvezetése, kiadványtervezés, grafikai előkészítés.
  • Offline/online felületre tervezés és kivitelezés - kiadványok, reklámanyagok tervezése.  Webes és social media felületek gondozása, adminisztratív, ügyintézési és ad hoc feladatok.
  • Rendezvények teljes sajtó- és marketingkommunikációja - marketingkampányok lebonyolítása a tervezéstől az utógondozásig.

Elvárások:

  • Felsőfokú képesítés, tervezőgrafika, médiatechnológia, marketing, PR, újságírás, kommunikáció,
  • Professzionális szintű internetes alkalmazások,
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Gyakorlott szintű grafikai alkalmazások,
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Előnyök:

  • Főiskola, tervezőgrafika, média design, kommunikáció- és médiatudomány,
  • Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás,
  • Grafikus, marketinges munkakörben eltöltött legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Energikus csapat, változatos feladatok, szakmai kihívások.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése