Szakmunka

Robothegesztő gépkezelő kollégát keresünk Eger és környékén

Munkavégzés helye: Eger
2020. 11. 02. 08:11

Kedves Leendő Robothegesztő Gépkezelő Kollégánk!

Ha szeretnéd pénzre váltani a megszerzett tudást,

A Platt 2003 Kft. 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, mezőgazdasági és építőipari gépek alkatrészei, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

A jövőbeni tervek megvalósításához egy olyan motivált kollégát keresünk, aki a cégnél Robothegesztő munkahelyen gépbeállító és gépkezelő feladatokat lát el.

Rád váró feladatok:

  • Lorch gyártmányú Universal Robot robotkarral ellátott automatizált robothegesztő munkahelyen gépkezelői feladatok ellátása.
  • Robotkarok technológiai felügyelete,
  • Szükség esetén programok módosítása.
  • A robothegesztéshez szükséges pozícionáló sablonok tervezési folyamatának támogatása.

Amit a Platt vár:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • CNC gép kezelésében, programozásában szerzett jártasság
  • Rendszerszemlélet
  • Robottechnológiában szerzett tapasztalat előny
  • Hegesztési tapasztalat előny,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Bejárási v. albérlet támogatás
  • Fejlődési lehetőség (megismerheted a robottechnológia sok fontos területét)
  • Stabil, biztos háttér
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Olyan cégnél sajátíthatod el a szakma rejtelmeit, amely fejlett technológiákkal dolgozik
  • További képzéseken vehetsz részt

Ha pályakezdő vagy és nem szeretnél lehetőséget elszalasztani, téged is várunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja és aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése