Anyagmozgató állás a Mátra szívében, Sirokban

MFS Defense Zrt.
Sirok
2020. 09. 25.

Szeretnél osztozni egy több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalat sikerében? Te is hozzájárulhatsz a siroki RUAG Ammotec lendületes fejlődéséhez!

A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. a svájci állami tulajdonban levő RUAG cégcsoport tagjaként Európában piacvezető pozíciót tölt be a kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásában. A Mátra szívében elhelyezkedő siroki üzemünk nagyvolumenű kapacitásnövekedése és fejlesztése lehetőséget ad a szakmai kiteljesedésre a meghirdetett munkakörben. Tapasztalt szakemberként számítunk a szaktudásodra, pályakezdőként építünk rád és segítjük fejlődésedet.

Munkatársat keresünk siroki gyárunkba Anyagmozgató munkakörbe.

Feladatok

  • Alkatrészmosó berendezések  kezelése, kiszolgálása
  • Hőkezelő kemencék kiszolgálása (nem melegüzemi, alacsony hőmérsékletű kemencék)
  • Műveletek és üzemek  közötti anyamozgatás
  • Biztosítja a munkahelyen a műveletek anyagellátását
  • Felelős a munkaterületen keletkezett üres göngyölegek kijelölt tárolóhelyre történő kiszállításáért, az összegyűjtött szemét szeméttárolóba történő szállításáért

Elvárások

  • OKJ-s emelőgépes végzettség  gyalogkíséretű és gázos emelővillás targoncára
  • Középfokú végzettség
  • Fényképes önéletrajz
  • Három műszakos munkarend vállalása két hónapos munkaidőkeretben
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet saját állományban
  • Családias, tiszta és biztonságos környezetet
  • Ingyenes céges buszjáratot
  • Munkaruhát és a tisztíttatását
  • Biztos, jó fizetést, éves cafetériát, ajánlási~, jelenléti~, termelési~ és évvégi bónuszt, törzsgárdajutalmat
  • Túlóra vállalási lehetőséget, amit a 2 hónapos munkaidőkeret végén kifizetünk
  • Betanítási folyamatot mentor segítségével
  •  Céges rendezvényeket, vállalati ajándékokat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott