Egyéb munkalehetőségek

Minőségirányítási és HR munkatársat keresünk Kálba

Munkavégzés helye: Kál
2020. 09. 22. 14:23

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon. Automata gépsorainkon gyártott minőségi termékeink országon túlnyúlóan is keresettek a márkanévnek köszönhetően. A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült, melyben jelentős kapacitásnövekedés mellett már nemcsak műanyag-, hanem alumínium nyílászáró gyártás is helyet kapott.

A MARSHALL Ablakgyár Kft. az alábbi pozícióba teljes munkaidejű kollégákat keres káli telephelyére:

Minőségirányítási és HR munkatárs

Feladatok:

  • ISO auditokra való felkészülés támogatása, azokon való aktív részvétel
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése, folyamatos karbantartása
  • Munkavállalók minőségügyi képzésében való aktív részvétel
  • Reklamációk kezelése: feldolgozása, javító intézkedések megtétele
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel minőségügyi kérdésekben
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatokra vonatkozó beutalók készítése belépéskor és időszakosan
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok támogatásában részvétel
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, tájékoztatók készítésében, módosításában aktív részvétel
  • Pénzügyi osztállyal szoros együttműködés a HR feladatok kapcsán
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Nyelvtudás előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Ügyfél orientált szemlélet
  • Logikus gondolkodás
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése