Gyártás, termelés

Robotprogramozó technikus munkakörbe kollégát keresünk Eger és környékén

Munkavégzés helye: Eger
2020. 09. 18. 15:24

Kollégánk!

Ha szeretnéd pénzre váltani a megszerzett tudást,

A Platt 2003 Kft. 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, mezőgazdasági és építőipari gépek alkatrészei, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

A jövőbeni tervek megvalósításához egy olyan motivált kollégát keresünk, aki a cégnél technikusi feladatokat lát el.

Rád váró feladatok:

  • ABB gyártmányú automatizált robothegesztő cellák programozása offline programozó szoftver segítségével.
  • Robothegesztő cellák technológiai felügyelete,
  • Hegesztőkészülékek tervezése hegesztőrobotra, készülékgyártás műszaki támogatása,
  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés,
  • Részvétel fejlesztési, gyártás-optimalizálási projektekben.
  • Új termékek technológiai feldolgozása: rajzdokumentáció készítése, gyártási technológia meghatározása, anyagszükségletek meghatározása,

Amit a Platt vár:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • CNC gép programozásában szerzett jártasság
  • 3D rajzprogram magabiztos használata
  • Excel ismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Robotprogramozásban szerzett tapasztalat előny
  • Hegesztési tapasztalat előny,
  • CAM szoftverek használatában szerzett tapasztalat előny
  • Angol v. német nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Bejárási v. albérlet támogatás
  • Fejlődési lehetőség (megismerheted a robottechnológia sok fontos területét)
  • Stabil, biztos háttér
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Olyan cégnél sajátíthatod el a szakma rejtelmeit, amely fejlett vállalatirányítási rendszerrel dolgozik
  • További képzéseken vehetsz részt

Ha pályakezdő vagy és nem szeretnél lehetőséget elszalasztani, téged is várunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja és aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva bérigény megjelölésével

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése