Fizikai, segéd, betanított munka

Raktárost keresünk Verpelétre a Tésztagyárba

Munkavégzés helye: Verpelét
2020. 09. 16. 08:26

Az Asiafood Kft Verpeléten működő tésztagyára raktárost keres!

Főbb feladatok:

  • Beszállított alapanyagok, csomagolóanyagok mennyiségi átvétele, raktározott alapanyagok FIFO szerinti készletezése, napi alapanyag-kiadás a termelési raktárakba, göngyölegek kezelése.
  • Az elvégzett munka dokumentálása.

Feladatok:

  • Beszállított alapanyagok, csomagolóanyagok mennyiségi átvétele,
  • Raktározott alapanyagok FIFO szerinti készletezése,
  • Napi alapanyag-kiadás a termelési raktárakba,
  • Göngyölegek kezelése.
  • Rendszeres rovancsolás

Elvárások:

  • Raktározási tapasztalat
  • Számítógépes raktárnyilvántartó rendszer használatában gyakorlat
  • Targoncakezelői bizonyítvány
  • Hidegtűrés
  • Jó rendszerező képesség, pontosság, rendszerlátás

Előnyök:

  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Jó munkakörülmények
  • Családbarát munkahely
  • Fzetés megegyezés szerint
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése