Egyéb munkalehetőségek

Közművelődési szakembert keresünk Egerben

Közművelődési szakembert keresünk egri munkavégzésre.

Jelentkezési határidő: október 31.

Feladatok:

  • Művelődésszervezői feladatok ellátása minden korosztály számára.
  • Programok, rendezvények kezdeményezése, szervezése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás társintézményekkel, közoktatási intézményekkel, civil szervezetekkel.
  • Közönségszervezés.
  • Pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése, pályázatokon való közreműködés.

Elvárások:

  • főiskola, művelődésszervező, andragógus, zenekultúra, ének-zene tanár, magyar nyelv és irodalom, magyar tanár vagy felsőfokú végzettség (pedagógia-drámapedagógia)
  • hasonló területen szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • felhasználói szintű internetes alkalmazások
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű kommunikációs és szervezői készség, kreativitás.

Előnyök:

  • egyetem, művelődésszervező
  • drámapedagógiai végzettség
  • angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • ECDL
  • Európai Uniós pályázatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakör, jó társaság, kulturális programok, kreativitás.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése