Egyéb munkalehetőségek

Gazdasági ügyintéző kollégát keresünk Egerben

Gazdasági ügyintézőt keresünk egri munkavégzésre.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Nyertes pályázat esetén az alkalmazás feltétele a három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. október 6.

Feladatok:

  • Házipénztár és a havi elszámolások készítése.
  • Az intézmény készpénzforgalmának ügyintézése, számlák kiállítása.
  • A bejövő és kimenő számlák előzetes szabályossági felülvizsgálata (aláírási jogosultságok ellenőrzése, a számlák formai és tartalmi ellenőrzése stb.), a számlák felszerelése (szerződés, megrendelő, teljesítésigazolás összegyűjtése).
  • További gazdasági feladat ellátása.
  • Pályázatok dokumentálása, elszámolása.
  • Internetes belépőjegy értékesítés.

Elvárások:

  • középiskola/gimnázium, szakirányú képzettség
  • hasonló területen szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office alkalmazások ismerete (Word, Excel)
  • magyar állampolgárság

Előnyök:

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • pályázati elszámolásban szerzett tapasztalat
  • munkaügyi tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • csapatmunka
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése