Szerelő munka Egerben a Platt 2003 Kft-nél

PLATT 2003 Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Eger

2020. 08. 05. 11:43

Szerelő

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: szerelő

Feladatok:

  • Termékek összeszerelése, mérése, ellenőrzése,
  • Szerelési technológiák betartása, műszaki dokumentáció alapján
  • Szerszám és mérőeszköz kezelése és karbantartás.

Elvárások:

  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság
  • monotónia tűrés
  • munkavégzés 1 műszakos munkarendben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.