Fizikai, segéd, betanított munka

Operátor állás a Mátra szívében, Sirokban

Munkavégzés helye: Sirok
Fizetés: Bruttó 1150 - 0 / óra
2020. 07. 22. 15:38

Szeretnél osztozni egy több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalat sikerében?

Te is hozzájárulhatsz a siroki RUAG Ammotec lendületes fejlődéséhez!

A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. a svájci állami tulajdonban levő RUAG cégcsoport tagjaként Európában piacvezető pozíciót tölt be a kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásában. A Mátra szívében elhelyezkedő siroki üzemünk nagyvolumenű kapacitásnövekedése és fejlesztése lehetőséget ad a szakmai kiteljesedésre a meghirdetett munkakörben. Tapasztalt szakemberként számítunk a szaktudásodra, pályakezdőként építünk rád és segítjük fejlődésedet.

Újonnan induló gyártósoraink üzemeltetéséhez munkatársat keresünk siroki gyárunkba Operátor munkakörbe.

Feladatok:

  • Gyártósorok megfelelő működésének biztosítása és ellátása alapanyaggal
  • Kezelőfelületek és a beállítások kezelése számítógépen keresztül paraméter átállítással
  • Mérőszámok, termelési hatékonyság nyomon követese, gépi hatékonyság biztosítása
  • A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres minőségellenőrzése méréssel, idomszerezéssel

Elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség, monotonitástűrés.
  • Felelősség- és minőségtudat.
  • Együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel.

Előnyök:

  • Gyári környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból
  • Munkába járási költségtérítés
  • Éves cafetéria
  • Munkaruha biztosítása és mosatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet
  • Egyéb teljesítményalapú juttatások
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése