Az Imola Cégcsoport mérlegképes könyvelő,-bérszámfejtő munkatársat keres

Imola Bau Kft.
Eger
2020. 06. 23.

Az Imola Cégcsoport tapasztalattal rendelkező, munkájára maximálisan igényes mérlegképes könyvelő, bérszámfejtő munkatársat keres.

Feladatok

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, havi adóbevallás ellenőrzése
  • teljes körű munkaügyi feladatok ellátása, munkaszerződések kezelése
  • napi munkaügyi adminisztráció elvégzése, a munkavállalók be- és kiléptetése
  • munkavállalók munkaügyi anyagainak naprakész nyilvántartása
  • havi- és éves kimutatások, jelentések, statisztikák készítése
  • jogszabályokban előírt igazolások, nyomtatványok kiállítása
  • képzések és foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok szervezése
  • munkavállalók tájékoztatása munkaügyi adminisztrációval kapcsolatos kérdésekben
  • munkavállalói adatbázisok kialakítása és karbantartása
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, egyéb szervezetekkel
  • Belső pénzügyi osztály szakmai támogatása
  • Kimenő számlák kiállítása, esetleges számla korrekciók végrehajtása a rendszerben
  • Számlákhoz tartozó kísérő dokumentumok előkészítése és ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • TB ügyintéző/szakelőadó, bérszámfejtő képesítés
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, World, levelező programok)
  • Naprakész, széleskörű, elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek könyvelési tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános