Menedzsment

Projektvezető épületgépész pozícióba kollégát keresünk Demjénbe

Munkavégzés helye: Demjén
Fizetés: Bruttó 600000 - 0 / hét
2020. 06. 23. 12:04

Épületgépészeti beruházások tervezésében és lebonyolításában jártas, minimum 5 év szakmai tapasztalattal rendelkező munkavállalót keresünk. ,

Jelentkezésüket szakmai önéletrazj formájában a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • a meglévő tervek alapján előkészíti, irányítja és végzi az épületgépészeti rendszerek és elemek kivitelezési munkálatait,
  • megtervezi a beruházási projekteket,
  • elvégzi az épületgépészeti anyagok versenyeztetését ,
  • koordinálja a kivitelezési munkálatokat
  • gondoskodik az épületgépészeti rendszerek karbantratásáról és javításáról

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség és minimum 5 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kedvezményes étkezés, munkábajárási költségtérítés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése