Fizikai, segéd, betanított munka

Gépbeállító technikus állás a Mátra szívében, Sirokban

Munkavégzés helye: Sirok Liszkó-völgy
2020. 06. 29. 10:21

Szeretnél osztozni egy több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalat sikerében? Te is hozzájárulhatsz a siroki RUAG Ammotec lendületes fejlődéséhez!

A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. a svájci állami tulajdonban levő RUAG cégcsoport tagjaként Európában piacvezető pozíciót tölt be a kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásában. A Mátra szívében elhelyezkedő siroki üzemünk nagyvolumenű kapacitásnövekedése és fejlesztése lehetőséget ad a szakmai kiteljesedésre a meghirdetett munkakörben. Tapasztalt szakemberként számítunk a szaktudásodra, pályakezdőként építünk rád és segítjük fejlődésedet.

Munkatársat keresünk siroki gyárunkba, Gépbeállító technikus munkakörbe.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Gyártósorok megfelelő működésének biztosítása (szükség esetén alapanyaggal való ellátása)
  • A gyártás során felmerülő mechanikus és/vagy elektromos hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása, szüksége esetén jelzése a TMK felé, illetve eszkaláció amennyiben az elhárítás nem valósul meg.
  • A kötelező karbantartások elvégzése és dokumentálása, javaslatok a hatékonyabb elvégzésre
  • Mérőszámok, termelési hatékonyság nyomon követese, gépi hatékonyság növelése
  • Legyártott termékek ellenőrzése
  • Egyedi, számítógép (PLC) vezérelt gépek működtetése, beállítása, javítása, szükséges dokumentációk elkészítése a technológia támogatásával (használati utasítás stb.)
  • Átállások támogatása, javaslatok fejlesztésekre, szerszámozás, kieső idő csökkentése, optimalizáció
  • Gépek munkakörnyezetének megtervezése, szükséges szerszámok, alkatrészek tárolásának megoldása (5S)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • Műszaki rajz- és anyagismeret
  • Felelősség- és minőségtudat
  • Együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel

Előnyök:

  • Gépgyártástechnológiai technikus, CNC kezelő/programozó végzettség

Amit kínálunk:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból
  • Munkába járási költségtérítés
  • Éves cafetéria
  • Munkaruha biztosítása és mosatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet
  • Egyéb szociális és teljesítményalapú juttatások
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése