Fizikai, segéd, betanított munka

Anyagmozgató állás Sirokban, a Mátra szívében

Munkavégzés helye: Sirok
2020. 05. 19. 15:42

Szeretnél osztozni egy több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalat sikerében? Te is hozzájárulhatsz a siroki RUAG Ammotec lendületes fejlődéséhez!

A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. a svájci állami tulajdonban levő RUAG cégcsoport tagjaként Európában piacvezető pozíciót tölt be a kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásában. A Mátra szívében elhelyezkedő siroki üzemünk nagyvolumenű kapacitásnövekedése és fejlesztése lehetőséget ad a szakmai kiteljesedésre a meghirdetett munkakörben. Tapasztalt szakemberként számítunk a szaktudásodra, pályakezdőként építünk rád és segítjük fejlődésedet.

A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. siroki gyára, munkatársat keres anyagmozgató munkakörbe.

Feladatok:

  • Alkatrészmosó berendezések kezelése, kiszolgálása,
  • Alacsony hőmérsékletű hőkezelő kemencék kiszolgálása,
  • Műveletek és üzemek közötti anyagmozgatás,
  • Az üzemhez tartozó külső terület állandó rendjének fenntartása, és a tároló területén az anyagok fajtánkénti csoportosítása.

Elvárások:

  • OKJ-s emelőgépes végzettség gyalogkíséretű és gázos emelővillás targoncára,
  • Három műszakos munkarend vállalása,
  • Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Felelősség- és minőségtudat.

Amit kínálunk:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból,
  • Munkába járási költségtérítés,
  • Éves cafetéria,
  • Munkaruha biztosítása és mosatása,
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér,
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet,
  • Egyéb teljesítményalapú juttatások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, annak támogatása.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése