Szakmunka

A Platt 2003 Kft.-nél élhajlító gépkezelő állás

Munkavégzés helye: Eger és környéke
2020. 05. 18. 08:43

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.

Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként lemezalkatrészek, gépburkolatok és kazántestek gyártásával foglalkozunk, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Vevőink kompromisszumok nélküli kiszolgálása érdekében csapatunkat motivált élhajlító gépkezelő kollégákkal szeretnénk bővíteni.

Feladatok:

  • CNC/NC vezérlésű élhajlító gépen hajlítási feladatok elvégzése:
  • gépen történő átállások, beállítások elvégzése
  • önálló szerszámkiválasztás
  • kész munkadarabok levétele
  • Gép alapszintű karbantartása
  • Munkavégzésének minőségellenőrzése
  • Sablonok kezelése, áttekinthető tárolása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tolómérővel és szögmérővel történő pontos mérési ismeretek
  • Műszaki rajzolvasási készség, térlátás
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szakirányú, fémipari végzettség (pl. gép/karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.)
  • CNC/NC vezérlésű gépek ismerete
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Stabilitás

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése