Műszaki ügyintéző állás társasházi közös képviselő/ingatlankezelő irodában

ÖKOPANEL Társasházkezelő Iroda felvételt hirdet általános műszaki ügyintézői munkakörbe.

Feladatok::

  • kapcsolattartás a lakóközösséggel telefonon, e-mailben, és személyesen
  • biztosítások, kárbejelentések intézése
  • telefonos ügyelet munkaidőn túl, hétvégén is (Pl. az esetleges hibaelhárítások intézése)
  • árajánlat kérések, szerződések előkészítése
  • általános irodai teendők (közgyűlési és egyéb anyagok másolása, illetékesek részére továbbítása)
  • kapcsolattartás önkormányzattal, vállalkozókkal, hatóságokkal

A munkakör kb. 50%-a irodán kívüli munkavégzés, pl.:

  • iratanyagok kihordása társasházakhoz.
  • társasházak bejárása (közös területek, pince, padlás, stb), műszaki problémák feltárása, hiba keresése, munka kiadása partner részére
  • társasházi károk megmutatása kárszakértők részére
  • vállalkozók által végzett munkák megtekintése, átvétele
  • tulajdonosi vízórák ellenőrzése, olvasása

Elvárt végzettség:

  • műszaki szakirány, vagy műszaki érzék.

Előny de nem feltétel: társasházkezelői vagy ingatlankezelői végezettség / gyakorlat.

Elvárásaink:

  • Gyors, pontos, precíz munkavégzés, jó fogalmazó képesség.
  • Jó szervező készség, több tevékenység párhuzamos koordinálása.
  • Empátia! Microsoft alkalmazások közép szintű ismerete.
  • Felelősségteljes munkakör!

Amit kínálunk: kis csapat, jó légkör, változatos feladatok,

Csak hosszútávban gondolkodok jelentkezését várjuk!

Fényképes önéletrajzát és fizetési igényét a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános