Menedzsment

Építésvezető/Művezető állás verpeléti telephelyű cégnél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Verpelét
2020. 04. 14. 16:12

Verpeléti telephelyű cég keres Építésvezető/Művezető munkakörben munkatársat.

Munkavégzés helye: Egerszalók, Verpelét

Feladatok:

  1. tanulmányozza és egyezteti a napi feladatokat
  2.  a munkaidő végeztével jelentést küld az elvégzett feladatokról,
  3. közreműködik az építéstervezésben,
  4. megtervezi a folyamat lépéseit és ellenőrzi a folyamatok előrehaladását,
  5.  részt vesz a létesítmények helyének előkészítésében az építkezésnél,
  6.  biztosítja az építkezés személyi feltételeit, elsősorban a beosztottak munkára való állapotának és a beosztottak és más szakmai területek kapcsolatainak ellenőrzésével,
  7.  összehangolja az építési, karbantartási és üzemzavar-elhárítási tevékenységeket,
  8.  a tevékenység tárgyi feltételeinek biztosítása, elsősorban folyamatszervezési és a munkaszervezési tényezők figyelembevételével
  9.   ellenőrzi, nyilvántartja a munkaeszközöket, az elhasználódott vagy hibás alkatrészek pótlásáról az ügyvezetővel előzetesen egyeztetve gondoskodik,
  10.  ellenőrzi az anyagfelhasználási normatívák betartását, a munkaszervezés során ő maga is ennek megfelelően jár el,
  11.  munkája során a munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások szerint jár el és azokat a beosztottakkal is betartatja.
  12. az építésirányítással kapcsolatos technológiák alapján, az építést megalapozó számításokat végez,
  13. az építési folyamatok szerint, a munka naptári tervezése
  14.  a munkahelyre vonatkozó szabályok ismerete, betartása.

Elvárások:

  1. legalább középfokú szakirányú végzettség (építő-, építésztechnikus)
  2. azonos munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat
  3. felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
  4. B kategóriás jogosítvány
  5. Rutin magasépítési munkák (szálloda, társasház, irodaház) kivitelezésének helyszíni irányításában szerzett tapasztalat
  6. Határozott, magabiztos fellépés
  7. Megbízható, önálló munkavégzés
  8. Terhelhetőség
  9. Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  1. Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  2. Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  3. Családias hangulatú, fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése