Elektromos karbantartó munkalehetőség Egerben

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • Termelésben található gépek, berendezések karbantartása (CNC megmunkáló központok, szerelő munkahelyek, végátvételi padok)
  • Javításhoz szükséges anyagok műszaki specifikációjának meghatározása
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, ezek megvalósításában való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség: középfokú elektronikai végzettség vagy ahhoz kapcsolódó tapasztalat
  • Elektronikai és Gépészeti ismeretek (CNC berendezések, automatizált rendszerek)
  • CNC és PLC vezérlések ismerete
  • Érettségi
  • Szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek ( Ms Office )
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, terhelhetőség
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Előny:

  • Angol/vagy német nyelv alapfokú ismerete

Fényképes önéletrajzod küldd el az alábbi címre:

AVENTICS Hungary Kft.

3300 Eger,

Bánki Donát u. 3.

"Jelentkezem" gombra kattintva

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos