Pénzügy, számvitel, kontrolling

Mérlegképes könyvelő munka egri székhelyű, belvárosi könyvelő irodába

Munkavégzés helye: Eger
2020. 03. 12. 09:41

Mérlegképes könyvelőt keresünk, egri székhelyű, belvárosi könyvelő irodába.

Önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Teljes körű analitikus és főkönyvi könyvelés.
  • Adóbevallások, egyéb beszámolók elkészítése.
  • Ügyféllel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Szakmai gyarkolat.
  • Ügyfélkapu ismerete.
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek ( word, excel, pdf, stb. )
  • Számviteli, adózási szabályok naprakész ismerete!!!
  • Bérszámfejtés, bérfeladás, könyveléssel való összefüggéseinek ismerete.
  • Önálló, felelősségteljes, tudatos munkavégzésre alkalmas személyiség.
  • Munkáját szerető, arra igényes ember.

Előnyök:

  • Ha az elvárásokon túl az illető még rendelkezik az alapnál magasabb fokú számítástechnikai ismeretekkel, és minimális angol tudással.

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörülmények.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kemény munka, de barátságos munkakörnyezet, kedves, segítő kollégák.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése