Közgazdaság, bank, biztosítás

Pénzügyi vezetői utánpótlás pozícióban munkalehetőség Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Dolgozz itthon külföldi bérért és alapozd meg a jövődet velünk!

Vezetői utánpótlás programunkba, akár pályakezdő jelöltek jelentkezését várjuk pénzügyi területre.

Multi hátterű, piacvezető, innovatív, több szintű karrierlehetőséggel, folyamatos képzéssel, rugalmas munkaidőben, fiatalos, pezsgő környezetben képzünk ki, banki és biztosítási termékek körében profivá.

Vezetővé válásodat egy éves speciális program keretében, szakmailag felkészült mentorokból álló csapat segíti, elméleti és gyakorlati képzések keretében.

Az inspiráló környezeten kívül az online technológia több szintű alkalmazása, saját tanácsadói oldal, széles körű termékkínálat és szolgáltatás kör biztosítja, hogy akár már fiatalon sikeres legyél.

Egerben működő irodánkban, a szektor növekvő igényei miatt, jelenleg értékesítő és vezetői posztokon van üresedés, úgyhogy 2 főállású valamint 2 mellékállású munkatársat (akár tanulás és munka mellett) keresünk.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • Ügyfél igényeinek pontos feltárása
  •  Ingyenes kurzusokon való részvétel
  • Tanácsadói feladatok ellátása
  • Adminisztráció
  • Tanácsadó munkatársak kontrollálása
  • Vezetői kurzusokon történő részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamizmus
  • Pontosság

Előnyök:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Vállalkozói tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Ingyenes szakmai képzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Szakmai háttértámogatás
  • Online szakmai felület biztosítása
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése