Szobaasszony/takarítói állás Egerben

Lavand SPA Bt.
Eger
Nettó 140 000 Ft - 160 000 Ft / hónap
2020. 02. 14.

Egerben 2020 .júniustól Takarítói-Szobasszonyi állásra keresek megbízható,igényes,nem dohányzó és személygépkocsival renbdelkező hölgyet.

Fényképes önéletrajzokat várom a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Apartmanok, szalon, udvar takarítása, rendrakás, mosás....

Elvárások

  • Tiszta, nem dohányzó, rendszerető, munkájára és magára igényes,megbízható, személygépkocsival rendelkező

  • Jó kommunkiációs kézség, minimális angol nyelvtudás,ebben a pozícióban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőben való foglalkoztatás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott