Szakmunka

Hegesztő munkakörbe kollégát keresünk Egerben

Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 320000 - 360000 / hónap
2020. 11. 04. 14:08

TOBROCO MACHINERY Kft

Az I. Vilmos Király díjjal kitüntetett holland TOBROCO-GIANT vállalat keresett munkagépeivel a világ számos országában van jelen és intenzíven növekszik. A 2013-ban Egerben alapított leányvállalata hegesztett részegységeket gyárt, fest, szerel. Ide várjuk leendő kollégánkat a következő pozícióba: Hegesztő

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • acél alkatrészek hegesztése, általában védőgázas, fogyóelektródás ívhegesztő technológiával (MIG/MAG hegesztés)
  • felismeri a varrat minőségügyi hibáit és megfelelően beavatkozik a folyamatba illetve javítja a hibás varratokat
  • elvégzi az előírt minőség- és méretellenőrzéseket, ezeket dokumentálja
  • elvégzi az előírt karbantartásokat

Elvárások:

  • fémipari, gépipari vagy munkakörnek megfelelő szakiskola
  • hegesztő szakképesítés
  • tűzvédelmi szakvizsga (nálunk is megszerezhető)
  • darukezelő OKJ bizonyítvány (nálunk is megszerezhető)
  • vasas szakmában szerzett munkatapasztalat, rajzolvasás, munkautasítások értelmezési képessége
  • méréstechnikai, gépkezelési, gépkarbantartási alapismeretek
  • tanulékonyság, kézügyesség, pontosság, rend fenntartása

Amit kínálunk:

  • színvonlas alapbér, pótlékok
  • mozgóbér
  • 13. havi bér
  • cafeteria
  • bejárás-támogatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése