Kárpitos munkatársat keresünk a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.-hez

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2020. 01. 08.

Kárpitos munkatárs

Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Dizájn bútorok és bútoralkatrészek gyártásával foglalkozó, közel 100 fős vállalatunk modern, jól felszerelt kárpitos osztályába várjuk leendő kollégánkat. Ha szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy jó hangulatú csapatban várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

Dizájn bútorok, masszázs asztalok előkészítése, kárpitozásaszövet, műbőr és bőr alapanyagokból készült huzattal az előírt minőségikövetelményeknek megfelelően.

Amit keresünk:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Igényes, minőségi munkavégzés
  • Jó kézügyesség
  • Határidőre történő munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szakirányú képesítés
  • Kárpitozás területén szerzett tapasztalat

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat figyelembevételével. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása

Munkaidő: Teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Kerecsend

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy modern termelő cégnél helyezkedjenek el.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a 36/ 450-117 telefonszámon lehet!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos