Fizikai, segéd, betanított munka

Lakatos kollégát keresünk egri munkavégzéssel

Munkavégzés helye: Eger
2020. 01. 08. 09:26

Az egri székhelyű, Európa TOP 40 ortopédiai és traumatológiai cége közé tartozó Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre munkatársat keres az alábbi pozícióba:

lakatos

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  • Lakatos végzettség
  • Lakatos munkakörben szerzett gyakorlat
  • Jó kézügyesség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Műszaki rajz olvasási képesség

A munkakört betöltő főbb feladatai:

  • Fémmegmunkálás, hajlítási és csiszolási feladatok
  • Kiválasztja a megmunkáláshoz szükséges szerszámokat.
  • A munkadarabok vizsgálata, mérése, a felületek és méretek előírásoknak való megfelelése és ellenőrzése a műszaki rajz szerint.
  • SAP vállalatirányítási rendszerben történő rögzítés.
  • Gyártás során keletkezett nem megfelelő termékek kezelése.
  • A rábízott gépek öntevékeny karbantartása és a munkaterület tisztán tartása.
  • A munkájára vonatkozó minőségirányítási utasítások elsajátítása és betartása.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Mentor program

Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 5.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése