Vendéglátás

Éjszakás recepciós kollégát keres az Oxigén Hotel****Superior

Munkavégzés helye: Noszvaj
2020. 01. 10. 16:23

Recepciós kollégát keres a noszvaji Oxigén Hotel****Superior Family and Spa csapata!

Nem csak változatos munkakör, de barátságos, fiatalos munkakörnyezet is várja csapatunk legújabb tagjait!

Feladatok:

  • vendégek érkeztetése-utaztatása, regisztrálása
  • számlakészítés
  • egyéni értékesítés
  • szállodai szolgáltatások ajánlása, telefonhívások, e-mail forgalom kezelése
  • szállodai foglalások nyomon követése, ellenőrzése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • nagy munkabírás
  • kiváló kommunikációs készség, rugalmasság, alkalmazkodóképesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • stabil vállalati háttér
  • hosszútávú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése