Vendéglátás

4*-os belvárosi szálloda reggeliztetőt és főzőasszonyt keres azonnali belépéssel

Munkavégzés helye: Eger
2019. 12. 02. 08:29

Szállodánk éttermi részébe reggeliztető, konyhai részre főzőasszonyt keresünk (a két pozíció nem egyben értendő).

Feladatok:

  • A reggeliztető kolléga délelőttös műszakban dolgozil
  • A reggeli előkészítése, kiszolgálása, utómunkálatok, takarítás, éttermi feladatok
  • A főzőasszony, a konyhai területen segít a reggeli előkészítésében, utómunkálatokat végez, besegít a főzés előkészítésébe

Elvárások:

  • Magára és munkájára igényes
  • Higiénikus megjelenés, ápoltság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatban dolgozni tudás
  • A reggelizetető pozícióba legalább egy nyelv alapszintű ismerete
  • A főzőasszonynak sütési, főzési előképzettség vagy tapasztalat

Előnyök:

  • Egri lakos
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Elegáns munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Napi 1x étkezés
  • Év végi jutalom
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése