Mérnöki területre asszisztens pozícióban munkatársat keresünk

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri AVENTICS Hungary Kft. már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Mérnöki területre asszisztens pozícióban munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Mérnökök munkájának támogatása változáskezelés területen
  • Dokumentumok honosítása, fordítása idegen nyelvről
  • Dokumentáció kezelése SAP rendszerben
  • Részvétel folyamatmérőszámok, heti riportok készítésében összeállításában
  • Központi irattár kezelése, felügyelete
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office 365)
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Folyamatban lévő felsőfokú képzés
  • Műszaki alapismeretek
  • SAP rendszer ismeretek
  • Tapasztalat adminisztrációs területen

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődésedet, juttasd el a motivációs levéllel ellátott magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)