Kereskedelem, értékesítés

Bolti eladói munkatársnak álláslehetőség Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2019. 11. 13. 15:27

Eger belvárosában jól működő világmárkás ruházati üzletbe keresünk munkájára igényes bolti eladót részmunkaidős beosztással.

Szakmai végzettség előny, de nem feltétel.

Feladatok:

  • Áru átvétel, az üzlet tisztán tartása, vevők kiszolgálása, pénztárgép kezelése.

Elvárások:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat, hasonló területen végzett munkakörben.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú, dimanikus csapat.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Változatos, rugalmas munka.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése